Penzion Hustopeče U Králíků
Penzion U Králíků ubytování Hustopeče Aktuální počasí mlha
Aktuální počasí
Denní tepl.: 4 °C
Noční tepl.: -4 °C
Vítr: 6 m/s
 
Doporučte tyto stránky:

Penzion U Králíků / Hustopeče

Ubytování v klidné lokalitě, jen 3 km od sjezdu z dálnice D2, exit 25 Hustopeče u Brna (Praha - Brno - Bratislava - Budapest), 25 km od Brna / BVV, Grand Prix.

Kapacita penzionu U Králíků v Kurdějově je 50 pevných lůžek s možností dalších přistýlek. Penzion nabízí domácí kuchyni, posezení ve vinném sklepě - vinárně s 80 místy. Vhodné prostředí pro rodinné oslavy, svatby, porady, firemní večírky.

Penzion U Králíků Kurdějov ubytování
Celoroční ubytování v pokojích s kompletním sociálním zařízením, vybavených ledničkou, televizí a satelitním příjmem, připojení na WIFI- zdarma. Vaše auto bude po celou dobu pobytu zaparkované v uzamykatelném dvoře. Snídaně pro hotelové hosty jsou podávány od 7 do 10 hodin, cena 100.- Kč / osoba.

Penzion U Králíků v Kurdějově u Brna nabízí také ubytování s možností vaření v samostatné budově, kde je k dispozici 10 lůžek ve 4 kompletně vybavených pokojích a zařízenou kuchyní. Cena dohodou.

Ubytování Kurdějov penzion U Králíků restaurace
Pro hosty je k dispozici restaurace, ve které se podávají snídaně a večeře. Po dohodě pro Vás připravíme obědy. Restauraci mohou hosté využít k posezení při džbánku dobrého vína nebo při orosené sklenici piva.

Kurdějov Penzion u Králíků Vinný sklep 
Vinný sklep se nachází přímo v penzionu. Sklep je v provozu na objednávku a maximální soukromí je zajištěno tím, že prostory jsou vyhrazeny pouze pro jednu společnost. Celý večer se Vám věnují majitelé. Vhodné pro různé akce (večírky, rauty, posezení u cimbálu, řízené degustace atd.). Kapacita sklepu je cca 100 míst. Doplňkové služby k akcím.

Kurdějov Penzion u Králíků na kole
V okolí Kurdějova je velké množství cyklostezek různé náročnosti. Na kolech se můžete vydat na stezku mezi vinohrady, na stezku naučnou nebo na stezku za vínem. V penzionu U Králíků Vám připraví kvalitní crossová kola přímo do penzionu, pomohou naplánovat cestu, zajistí návštěvu vinného sklípku na trase, degustaci, zajistí občerstvení.

Klid vesnice, rodinná atmosféra, domácí kuchyně, cyklistické stezky, pěší turistika, posezení při skleničce dobrého vína nebo relaxace v sauně (soukromí zaručeno), to vše Vám může nabídnout penzion U Králíků Kurdějov.

Výhodná poloha - 20 minut veletržní Brno, 25 minut závody GRAND PRIX, 25 minut hraniční přechod do Rakouska – Mikulov, 15 minut na hraniční přechod na Slovensko, 60 minut Bratislava-centrum, 25 minut Lednicko-Valtický areál, 45 minut Moravský Kras Macocha.
Penzion Hustopeče U Králíků - K hotelu přísluší parkovištěPenzion Hustopeče U Králíků - disponuje restauracíPenzion Hustopeče U Králíků - disponuje vinárnouPenzion Hustopeče U Králíků -  je k dispozici připojení na internetPenzion Hustopeče U Králíků -  je k dispozici letní terasaPenzion Hustopeče U Králíků - tenis -poblíž hoteluPenzion Hustopeče U Králíků - Televize umožňuje příjem satelitních programůPenzion Hustopeče U Králíků - Pokoje jsou vybaveny televizoremPenzion Hustopeče U Králíků - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPenzion Hustopeče U Králíků - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletou